Zakázkové Krejčovství Hlavatý

Vážení zákazníci, dovoluji si vám oznámit, že jsem do roku 2020 přerušil živnost.

Prosím obracejte se na Módní atelier a zakázkové krejčovství Kamila Šejnohová COUTURE http://www.krejcovstvi-sejnohova.cz/cz

 

Naše Zakázkové Krejčovství Hlavatý působí v oblasti šití a oprav oděvů na Liberecku od roku 2002. Naši profesionálové pro Vás navrhnou i ušijí  šaty podle Vašich představ a přání, které přesně padnou Vaší postavě.

 

images/stories/08-23-12-11-58-18-fotolia_12120431_xsjpg.jpg

  • Máte nekonfekční postavu?
  • Potřebujete provést opravu nebo úpravu vašeho nově zakoupeného oděvu?
  • Neoslovují Vás běžně nabízené oděvy?
  • Zhubli jste a potřebujete upravit svůj oblíbený oděv?
  • Chcete vaši domácnost nebo provozovnu oživit novým bytovým textilem?
  • Potřebujete vybavit svou firmu firemním oblečením?
  • Potřebujete připravit kvalitní střihovou dokumentaci pro další využití?
  • Chystáte svatbu a potřebuje ušít svatební šaty pro nevěstu i šaty pro družičky?

 

 

Oprava a úprava oděvů

S opravou nebo úpravou jakýkoliv oděvů Vám pomůžeme v naší provozovně v OD Korint v Liberci. Výměna zipů u kalhot, bund, kabátů, oprava cvoků, zkracování kalhot, rukávů, zabírání oděvů. Opravíme Vám i díru na Vašich oblíbených kalhotách.

Pokud jste si koupili nový oděv, který Vám úplně nesedí, pomužeme Vám tento problém vyřešit.

 

Zakázkové šití

Nemáte zrovna konfekční velikost? Ušijeme Vám jakýkoliv typ oděvů, který potřebujete a Vy se budete cítit pohodlně. Vždy se snažíme respektovat přání a možnosti zákazníka. Šijeme dle vlastních střihů nebo si můžete dodat střih vlastní. Střihovou dokumentaci pro konkrétní oděv si můžete i zakoupit.

Stejně tak vám nabídneme velké množství našich látek, poradíme s jejich vhodností pro daný typ oděvu. Není ale problém dodat si materiál vlastní.

 

Bytový textil

Každý z nás chce mít místo, ve kterém žije, útulné a krásné. Novými záclonami nebo přehozem přes postel můžete udělat zázraky. Barevně sladěná stěna v obýváku s polštářky na gaučii váš domov zútulní a stane se originálním.

Po domluvě pro Vás ušijeme cokoli budete potřebovat.

 

Svatební šaty

Každá nevěsta chce být na svůj velký den krásná. Existuje obrovské množství půjčoven, kde si jistě vybere každý, ale pokud máte jasnou představu, jak by měly šaty vypadat, asi si tam nevyberete. Od toho je tady ale Zakázkové Krejčovství Hlavatý, které Vám svatební šaty dle vašeho přání ušije. A nejen svatební šaty, ale i šaty pro družičky, dále ušijeme společenské šaty pro svědky a rodiče.

 

Kostýmy pro divadelní soubory nebo taneční kluby

Další oblastí v naši široké nabídce jsou také kostýmy pro taneční kluby nebo divadelní soubory. Pokud hledáte kvalitní krejčovskou dílnu pro Váš taneční nebo divadelní soubor, kontaktujte nás. Určitě pro Vás najdeme řešení.

Servis pro obchodní řetězce

Pro majitele a vedoucí PRODEJEN S KONFEKCÍ nabízíme pravidelnou a dlouhodobou spolupráci , která spočívá v úpravě oděvu na míru Vašeho zákazníka (např. délka oděvu, zabrání v pase a bočních švech, výměna rozbitých zipů, atd.) .Takovou spolupráci máme osvědčenou v několika luxusních prodejnách s oděvy, viz reference. Zákazník obchodu tím získá službu navíc  a koupí i zboží, které by bez této služby jinak nekoupil (např. zkrátit kalhoty o pár cm). My Vám nabízíme přednostní zpracování Vaší zakázky!    Kontaktujte nás.